Novinky

GUPPY PELLETS SOFT

Paví očka jsou i přes svou velikost v akváriu jedny z nejvýraznějších rybek. Aby byly zbarveny co nejvýrazněji a zároveň byly zdravé, je třeba jim dopřát vhodné krmivo se správným složením. GUPPY PELLETS SOFT obsahuje maso sledě a mycoprotein, které jsou bohaté na lehce stravitelné bílkoviny. Díky obsahu krillu v tomto krmivu je perfektní vybarvení vašich pavích oček zaručeno.

Šlechtění barevných mutací pavích oček stále postupuje vpřed, ale bohužel na úkor imunity, takže v současnosti nejsou tolik odolné, jak tomu bylo dříve.

Proto jsme se při vývoji této jedinečné receptury zaměřili hlavně na podporu zdraví ryb. Česnek má silné antibakteriální a protiplísňové účinky a podporuje tak výbornou imunitu vašich ryb.

V kombinaci se spirulinou, která má antivirové a detoxikační účinky je GUPPY PELLETS SOFT perfektním krmivem pro udržení zdraví pavích oček. Mycoprotein obsahuje velké množství nukleotidů a aminokyselin, které jsou nezbytné pro správnou funkci metabolismu a imunitního systému. Měkké pelety jsou rybami lépe přijímány, než běžné granulované krmiva a mycoprotein s česnekem jsou navíc výbornými chuťovými atraktanty.

 

GUPPY PELLETS SOFT žádné paví očko neodolá!

 

 

NOVINKA: BETTA PELLETS – Kompletní krmivo pro bojovnice

 

Bojovnice pestrá je v akváriu skutečnou ozdobou. Aby tomu tak bylo, tak kromě toho, že ji neumístíme do skleněné koule nebo do malinkého akvária, je potřeba jí dopřát to správné krmivo. Proto Vám nyní představujeme naši novinku  – BETTA PELLETS.

Kompletní krmivo BETTA PELLETS ve formě drobných plovoucích pelet obsahuje vysoký podíl astaxanthinu a kantaxanthinu, které rozzáří barvu každé bojovnice.Tím, že ryby polknou pelety vcelku, tak se (na rozdíl od vločkových krmiv) nerozpadají do vody a pomáhají tak udržovat její kvalitu. Obsahuje také téměř 60% podíl živočišného proteinu ze sleďové moučky a hmyzu, které jsou cenným zdrojem vysokého množství zdraví prospěšných aminokyselin.

Bojovnice jsou poměrně náchylné na plísňová onemocnění. Z tohoto důvodu jsme do tohoto krmiva přidali česnek. Ten preventivně působí nejen proti plísním, ale také proti bakteriím, virům a parazitům. A k tomu všemu také je skvělým chuťovým lákadlem. A tomu už přece neodolá žádná betta…

A pokud nevíte, kde krmení BETTA PELLETS koupit, určitě jej najdete na e-shopu JK ANIMALS.

NANO STICKS – novinka nejen pro nano akvária

Sladkovodní krevetky byly postupem času vyšlechtěny do spousty různých barev, až oči přechází. Pravděpodobně i díky tomu jsou i přes svou drobnou velikost stále více populárnější mezi akvaristy.

Tyto krevetky vyžadují pestré složení jídelníčku. Speciálně pro krevety navržená  receptura krmiva NANO STICKS jim dodá vše potřebné. Obsahuje totiž vysoký podíl rostlinné složky a řas, který je pro krevetky velmi důležitý. Kelp, spirulina, chlorella, špenát… to vše v tomto novém krmivu najdete. A nejen to, nezapomněli jsme ani na živočišnou složku, která je pro sladkovodní krevetky nezbytná – v krmivu nalezenete ryby, korýše a lososový olej známý pro své blahodárné účinky.

Pro lepší využití živin a doplnění důležitých minerálních látek nezbytných pro stavbu krunýře jsme do složení zahrnuli přírodní minerál zeolit. Ten je bohatý na křemík, bez kterého se zdravý krunýř krevety neobejde.  Navíc na sebe váže škodlivé látky a tím pomáhá detoxikovat organismus.

Potápivé micro sticky na dně ve vodě pomalu měknou a krevetky je postupně uždibují. Vaše krevetky si NANO STICKS zamilují!

Tuto novinku můžete zakoupit na e-shopu našeho distributora JK ANIMALS.

BASIC vločky – vše, co rybka potřebuje, v jednom krmivu

Vážení příznivci akvaristiky, drazí přátelé,

po téměř 20ti letech přišel čas na změnu našeho vlajkového krmiva.

Složení našich základních vloček pro tropické rybky bylo sice neustále vylepšováno po celou dobu, ale nyní jsme se rozhodli k zásadnímu kroku a spolu se jménem posunuli i recepturu o celou generaci dopředu – ještě blíže k přírodě.

kompletní krmivo pro tropické okrasné rybky

DAJANA BASIC tropical flakes

Představujeme Vám DAJANA BASIC.

Krmím přírodou! Receptura nové generace je složená z prvotřídních proteinů získaných z hmyzu, vybraných mořských živočichů a zooplanktonu a doplněná o soubor pomalu rostoucích mořských a sladkovodních řas, které jsou bohaté na prospěšné minerály, vitamíny, aminokyseliny a látky důležité pro zdravý chod tělesných orgánů. Spolu s dalšími složkami nové receptury krmivo zajišťuje regeneraci organismu, silnou imunitu a krásné vybarvení Vašich rybek. Složené sacharidy obsažené v rostlinných složkách krmiva dodávají organismu dostatek potřebné energie, která se uvolňuje postupně mezi jednotlivými krmnými dávkami. Díky vysokému procentu stravitelnosti proteinů krmivo výrazně snižuje biologické zatížení v akváriu.

Distribuci zahajujeme 1. února a budeme rádi, když nadále zůstanete našemu krmivu věrní.

Více na www.dajanapet.cz/krmimprirodou

 

Liquid Carbon CO2

Liquid Carbon CO2

HNOJIVO AKVARIJNÍCH ROSTLIN SE SILNÝM ÚČINKEM PROTI ŘASÁM…

Produkt který pomůže Vašim rostlinám být silnější a zdravější – jako po aplikaci stlačeného CO2. Oxid uhličitý se pozvolna uvolňuje do akvarijní vody po 12-18hodin. Je tedy nezbytné přípravek aplikovat pravidelně každý den v předepsaném množství. Přípravek má také velmi zajímavý vedlejší účinek a to, že účinně eliminuje růst všech druhů řas. Neobsahuje měď ani jiné těžké kovy. Účinná složka se postupně rozkládá, nehrozí tedy riziko kumulace škodlivin v tělech živočichů či rostlin, případně v prostředí.

Cichlid pellets – Novinka

V rámci našeho současného zaměření „Blíže k přírodě“ uvádíme další z řady výrobků založených na přírodní bázi.

Cichlid pellets jsou pomalu potápivé granulky pro malé a střední cichlidy dodávané ve dvou velikostech <2 mm a 3 mm.

Nová vyvážená přírodní receptura, která obsahuje několik druhů mořských živočichů (sleď, kril, krevety) a spoustu kvalitních složek rostlinného původu (spirulina, mořské řasy, špenát, hrášek, mrkev, vojtěška a podobně). Doporučujeme i pro ostatní druhy tropických akvarijních ryb s podobnými nároky. Inovativní skladba použitých surovin umožní chovaným živočichům vyváženě metabolizovat a tím udržet potřebnou vitalitu a biologické zatížení v nádrži. Krmivo výrazně podporuje imunitu a vybarvení.

Více informací naleznete zde: http://www.dajanapet.cz/produkt/cichlid-pellets/

Vítejte u nás!

Krátké představení naší firmy a výrobních prostor. Nejvyššími standardy výroby na potravinářské úrovni a zároveň užíváním těch nejkvalitnějších evropských surovin hrdě a pod českou vlajkou konkurujeme světovým značkám na všech kontinentech.

 

Cesta ke kořenům výživy ryb ve volné přírodě…

Na trh uvádíme novou prémiovou recepturu krmiv blížící se potravě ryb ve volné přírodě, která je založená na surovinách získaných z obnovitelných přírodních zdrojů zajišťujících vysoké procento stravitelnosti. Podporuje imunitní systém, trávící systém a vybarvení ryb. Napomáhá také snižovat množství dusíkatých látek ve vodě. Obsahuje moučku získanou z larev hmyzu, vysoce kvalitní sleďovou moučku a astaxanthin v jeho přírodní formě. Bohatá na Omega 3, 6 a 9 nenasycené mastné kyseliny.

2016-01-22 10_28_31-PremiumFishDiet _ PremiumFishDiet

Příběh rodinné firmy ze srdce Evropy, aneb DAJANA která dobývá svět …

Celá rodina sedí u velkého stolu, smějí se a překřikují jeden druhého. Z kuchyně se line směsice vůní, při které se všem sbíhají sliny. Najednou všichni ztichnou a rozzáří se jim oči. To zrovna Jana Matonová, manželka/maminka/babička/tchýně, přináší pečenou kachnu se zelím. Rozhostí se ticho a celým domem se ozývá jen tiché mlaskání. Po chvíli si začnou povídat o tom, jak nejstarší vnuk zvládá školu a jak se tomu nejmladšímu líbí ve školce. Jaké jsou plány na víkend a kolik broskví se letos urodilo. Mezitím se tak nějak přirozeně řeší byznys. Byznys firmy DAJANA PET, která v současné době vyváží krmení pro akvarijní ryby do více než 50 zemí světa. Ale jak to vlastně celé začalo?

⇒ PŘEČÍST CELÝ PŘÍBĚH ⇐

.

Top