0
0

Zdravím, pane inženýre, měl bych dotaz ohledně lyofilizovaných nitěnek z produkce Dajany. Na webu je uváděn obsah bílkovin v tomto produktu 13,5 %, což mi přijde podivně nízké číslo. Nejde o nějakou chybu? Jinak díky Dajaně za výborné produkty. Používám Insect Superfood a vločky Spirulina/Chlorellla, druhou polovinu krmení obstarává různé mražené a lyofilizované a myslím, že mám pro moje všežravé rybky dobře poladěno. Mějte se fajn. Filip

  • Filip položil(a) dotaz před 9 měsíců
  • poslední úprava 8 měsíců
0
0

Dobrý den .

Také Vás pěkně zdravím a děkuji za Váš postřeh. Několika úpravami a přepisováním textů se vloudila chyba. Výrobků je tolik , tlak na výrobu velký …… a tak se chyba někdy vloudí. IHNED OPRAVÍME a ještě jednou dík !!!! Obsah proteinů mezi 50 – 60 % .

// ……………. určitě máte “ dobře poladěno “ , v době , kdy je většina vodních ploch soukromá a na plankton se nedostanete, nebo jeho lov nepreferujete např. z obavy nákaz nebo parazitů , nemáte lepší volbu krmení , než které popisujete. Navíc pro okrasné akvárium – bez ambice reprodukce ryb. Já jsem se 40 roků akvaristikou živil a upřednostňoval jsem totéž co Vy , jen s tím rozdílem , že jsem jezdil denně na plankton , občas na nítěnky , moinu , černé komáry , když tekly patentky , tak na ně. Ale v dobách nedostatku stejně jako Vy – LYOFILIZOVANÉ. Jistě , stojí sice více , barvu tomu nevrátíte , ale jinak je téměř PLNOHODNOTNÉ a navíc se vyhnete všemu nežádoucímu na rozdíl od živého.
INSECT mně bohužel již minul , ale přátelé , kteří se akvaristice věnují neustále jej VELMI CHVÁLÍ . Jinak – “ zelené “ vločky byly vždy mými “ favority „a mnohokrát jsem je zde na Poradně vřele doporučoval. / když už jsem se loučil s akvaristikou , nostalgicky jsem si ponechal jen chov molin , se kterými jsem začínal a utržil za ně první peníze ……….. , už jsem je potravně šidil a krmil je výhradně Spirul./ chlorela vločkami , Florou , Spirul. tabletami a wafersy – prostě “ zeleným“ . Píšu Vám to jen pro porovnání a posouzení = i v této poslední době jsem míval 60 – 70 ks mladých z vrhu. Toho bych jinými “ sušenkami “ NIKDY NEDOSÁHL / . Střídejte krmiva CO NEJVÍCE a pokud máte i drobné tetry či malé cichlidky , NALÍHNĚTE JIM SEM TAM TROŠKU LARVIČEK ARTEMIE SALINA / = u nás POUZE ! PROFI – viz. produkty / . // .

Taky se mějte fajn , pěkné a zdravé akvárium …….. a HODNĚ PĚKNÝCH CHVIL před ním strávených !!!!!

S pozdravem

Slávek Filip

Zobrazení 1 výsledku
Vaše odpověď

Please first to submit.

Na Vaše dotazy odpovídá…

Ing. Bohuslav Filip

Ing. Bohuslav Filip

náš specialista na akvaristiku

tel.: 737 522 306
email: bohuslav.filip@gmail.com
skype: bohuslav.filip