akvárium mořské

KRMIVA A PEČUJÍCÍ PŘÍPRAVKY

Na této stránce bychom Vám rádi nabídli možnost výběru z našeho širokého sortimentu nejen základních krmiv pro sladkovodní a mořská akvária, ale i specialit, které si jistě Vaši chovanci v akváriích zaslouží. Pozorně si prohlédněte nabídku a záhy zjistíte, že sortiment námi vyráběných krmiv pro ryby je velice pestrý a rozhodně je z čeho vybírat.
Nespoléhejte se pouze na univerzální krmiva. Je pravda, že tato krmení pro ryby svoji nutriční hodnotou vyhovují potřebám chovaných živočichů, ale portfolio výrobků firmy DAJANA PET je natolik široké a obsahuje takové množství speciálních krmiv, že by bylo rozhodně škoda Vašim chovancům tyto produkty nenabídnout. Je dobré vzpomenout na přírodní výběr stravy každého volně žijícího tvora. Takovou možnost v akváriu jistě nemají a tak jsou odkázáni pouze na Vaši pozornost. Využijte proto těchto stránek a přidejte k základní stravě rybám i ojedinělé doplňky. Stačí si vybrat a Vaši chovanci se mohou mít lépe než doposud. Jistě se Vám špetka té pečlivosti vyplatí a za čas oceníte dopad pestré stravy na vybarvení a celkovou kondici Vašich ryb.

Dnes vyráběná krmiva pro ryby jsou svojí kvalitou na vysoké úrovni a suroviny, z kterých se připravují, pochází z čistých a hlavně nekontaminovaných přírodních lokalit. Všimněte si též výrobků na bázi rostlinné. Každý rybí druh má své nároky a to je také hnacím motorem vývoje nových a stále hodnotnějších krmiv. Při rozvaze krmného režimu je tedy dobré vzít v úvahu životní projevy chovaných živočichů a podle nich sestavit krmný režim a tvar podávané potravy. Zdaleka ne náhodou se všechny ty rozmanité druhy potravy vyrábějí v mnoha podobách, ať jsou to vločky, granule, tablety, sypké prášky až po velmi jemné pudry a mnohá sušená přírodní krmiva. Vždyť tvar potravy a způsob, jakým živočichové potravu přijímají je opravdu velmi rozdílný a zvláště potom jedná-li se o potěr. A nejen to, jednotlivé komponenty, námi vyráběné jako opravdové speciality, jsou určeny pro chovatele, kteří si své receptury sestavují sami.

V neposlední řadě bychom chtěli upozornit na nemalý sortiment výrobků pro úpravu a indikaci akvarijní vody. Sortiment vyráběný naší firmou je pod stálou laboratorní kontrolou a odpovídá přísným evropským normám.

Dovolte nám, abychom Vám popřáli za firmu DAJANA PET mnoho úspěchů ve Vaší chovatelské činnosti.

AKVÁRIUM MOŘSKÉ

krmiva a pečující přípravky

podle tagu

podle kategorie