Betta + další rybky do akvária

0
0

Dobrý den,
mám 84 litrové akvárium, zarostlé a v něm zatím samečka bojovnice a 2 měchýřovky. Přemýšlím, že bych k nim přidala další rybky, líbí se mi 4 druhy: tetra červená, danio pruhované a perlové a klasika neonka obecná. Koupila bych je po 5 kusech. Zajímalo by mě, jestli by to takhle šlo a nebo bych se měla zaměřit jenom na jeden druh a z toho udělat hejno. Díky za rady 🙂

  • hanruz položil(a) dotaz před 1 rokem
  • poslední úprava 1 rokem
0
0

Dobrý den.

Betta je “ teplomilka “ !!! Žanérky a hlavně dania se cítí lépe v chladnější vodě / seznamte se s požadavky druhů – i co do potravy a jejího složení / . To se týká i neonek , tedy těch tzv. pravých / parach. innesi / .
Proto – pokud by jste chtěla doplnit neonky , potom tzv. ČERVENÉ / CHEIRODON AXELRODI / . Můžete i větší počet . Je to jedna z perel akvaristiky.
K beťákovi můžete sehnat i 3 – 4 samičky a na hladinu mu sežeňte ze 2 Ceratopteris pteroides – o jejichž listy si bude zapírat pěnová hnízda.
Na dno můžete dokoupit z 10 sekavců / dočišťují dno , velmi atraktivní , zajímavý zp. života , noční , ale i ve dne se dají spatřit / .

S pozdravem

Slávek

Zobrazení 1 výsledku
Vaše odpověď
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Jméno*
E-mail*
Web
Ověření
Potvrzuji, že nejsem robot a četl jsem Zásady ochrany osobních údajů
Top