Zahradní rybníček

ban_krmiva-terarijni-4

.

PRODUKTY PRO KOMPLEXNÍ PÉČI

Neustále se rozšiřujícím trendem posledních let se bezesporu staly zahradní rybníčky. Každý, kdo si tento oblíbený vodní biotop vybuduje, pozná jeho nesporné přednosti, a když se takový klenot doplní rybami, dá se o něm s nadsázkou říci, že se z něj stane živé srdce zahrady. Existují rybníčky zdařilé i méně zdařilejší, ale jedno mají společné – ryby v nich potřebují pravidelnou a vyváženou stravu. Proto pro Vás firma DAJANA PET ve spolupráci s předními chovateli ryb vyvinula řadu krmiv a přípravků KOI a POND splňujících všechny potřebné nároky pro správný vývoj a chov Vašich miláčků. Stačí si pouze vybrat podle chovaných druhů ryb.

Věnujte tedy pozornost výběru potravy pro Vaše mokré kamarády a všimněte si též tvaru vyráběného krmiva. Je dobré přizpůsobit tvar a velikost podávané potravy rybám. Máte-li v rybníčku ryby rozdílné velikosti, volte kombinaci. Potravu můžete podávat v podobě vloček, plovoucích i potápivých granulí či v sušené přírodní formě. Pomocí vhodně volené stravy můžete zvýraznit vybarvení a posílit vitalitu ryb. Pravidelným přikrmováním kvalitní potravou udržíte ryby v dobré zdravotní kondici. Všechna tato krmiva vznikla na základě nejnovějších poznatků z oblasti ichtyologie a zkušeností profesionálních chovatelů. Velký důraz je kladen na kvalitu výchozích surovin, nejmodernější technologie zpracování a obalovou techniku. To vše je důležité pro zdárný chod Vašeho vodního světa. Pamatujte, že nevhodně volená potrava, jakož i překrmování, může nastartovat nechtěné procesy, které ve Vašem zahradním rybníčku mohou zapříčinit stejné problémy jako v akváriích.

Firma DAJANA PET Vám rovněž nabízí řadu výrobků POND pro úpravu rybniční vody. Je to neodmyslitelná součást potřeb, které Vám pomohou stabilizovat vhodné podmínky ve Vašem vodním miniekosystému, nebo vyřešit mnohé svízelné situace se zdravím živočichů. A tak jako u ostatních produktů firmy Dajanapet sledujte stále se doplňující sortiment nových výrobků.

Věnujte proto těmto stránkám chvíli času a pozorně si prohlédněte nabídku.

Přejeme Vám šťastné chvíle strávené u Vašich rybníčků.

 

 

Top