Krmivo pro betty

0
0

Dobrý den, potřebuje se zeptat jestli svému nově koupenému samečkovi betty mohu dát Vaše vločkové krmivo Basic tropical flakes ? Děkuji.☺

Obrázek
  • Natálie Preisslerová položil(a) dotaz před 2 roky
  • poslední úprava 2 roky
0
0

Dobrý den.

Jistě , můžete , ale doufám , že nesměřujete k tomu , že se stane JEDINÝM krmivem Vaší rybky.

Prosím ! , přečtěte si dotaz “ pod Vámi “ , je také o betách ……. a pokud možno , držte se odpovědi.
Dnes je složitější chodit na plankton, jako jsme DENNĚ chodili dříve. Tak si alespoň prostudujte výrobky lyofilizované = hluboce zmrazené , zachovávající si velké procento HODNOT živých , zlyofilizovaných tkání živočichů.
NENÍ to sice plná náhrada živého planktonu , larev komárů, vážek , potápníků …… nitěnek / ryby jsou lovci = pohyb potravy dráždí / ……… , ale “ z nouze cnost “ .
Vlítněte si do našich produktů a hledejte Moskyt = lyo patentky , Tubifex = lyo nitěnky , Krill pacifica , Brine shrimp , kupujte jí nitěnky , zkuste jí dát maličko naškrabaných , propláchlých jater , chytejte jí mouchy , komáry , na drobňučko nasekané žížalí maso / nejkvalitnější , nejčist. /, měňte jí “ sušenky “ , upřednostňujte ty s řasami
SPIRULINA a CHLORELLA / detoxikují a podporují imunitu / ……….. atd……atd…..atd…… , studujte. Je to živé = milujte to a hýčkejte. Vrátí Vám to KRÁSOU.

Slávek.

Zobrazení 1 výsledku
Vaše odpověď
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Jméno*
E-mail*
Web
Ověření
Potvrzuji, že nejsem robot a četl jsem Zásady ochrany osobních údajů
Top