Dajana-Flora

0
0

Dobrý den.Očekával byh od krmiva Flora ,že nebude obsahovat živočišné produkty a nebo alespon co nejméně.Co je podivné tak rozdilné složení.Zde uvadíte Složení: SPIRULINA MAXIMA, obiloviny, rostlinné proteinové koncentráty, sušené kvasnice, korýši, řasy, olej a tuky, lecitin, antioxidanty a barviva.Koupil jsem Dajana Flora a na obalu mi pišete něco jiného.Složeni:ryby a vedlejší produkty z ryb,rostliné proteinové koncentráty,korýši,řasy,ryby a vedlejší produkty z ryb,obiloviny,sušené kvasnice,spirulina,tuky,lecitin,barviva

  • Milan položil(a) dotaz před 5 měsíci
  • poslední úprava 5 měsíci
0
0

Dobrý den.

Pane Milane , určitě předám Váš poznatek majiteli / je fajn , předpokládám , že se vyjádří / a mně dovolte pouze názor.

Jsem rok v důchodu a i když dodnes píšu Poradnu a snažím se s výrobou a novými produkty držet krok , je možné , že mi něco uniklo . Obchodníci se snaží prodat a jsem si jist , že výrobci , Dajanu nevyjímaje , jsou zaplavováni novými surovinami , sice většinou drahými , nicméně většinou velmi kvalitními.
Proč to zmiňuji ? připouštím , že mohlo dojít k obměně surovin , aniž by stačil zareagovat potisk grafiků na etiketách ……… , ale dost pochybuji …… a nechám to na majiteli .

Se zbytkem máte pravdu : ………“ nebude obsahovat , nebo co nejméně……. “ . Je to ale krmivo , nejedná se o pouhý doplněk stravy. Proto já bych očekával naopak co nejširší škálu surovin a protože pro rybu je přirozená potrava zase ryba , chtěl bych v KRMIVECH , byť určeným “ zelenožravým “ určitě vidět kvalitní a čistý rybí protein , i když v nižší míře než např. v krmivech pro cichlidy / nemám na mysli “ afriku “ / .
A to jak FLORA , tak moje letitá “ láska “ – Spirulina / chlorella flakes a dnes i špičkový Vegetarian splňovala a věřím , ze dodnes splňuje. Je ale pravda , že jako komerční chovatel jsem chtěl vidět VÝSLEDKY KRMENÍ , tzn. vitalitu ryb , frekvenci výtěrů, počet mladých a jejich rychlé odrůstání. Přiznám , že o případné disprop. v tisku jsem se moc nezajímal.
Jestli to dobře chápu , neodsuzujete výrobek , ale rozpor v tisku . Spirulinové druhy krmení bych tvrdě hájil a vím , že i mnoho známých velkochovatelů – máme mnoho zpětných vazeb ……. , nakonec – kdyby to tak nebylo , tak by nás západní trhy velmi rychle spláchly…… , o problematice grafiky toho moc nevím …….. , ale jak jsem napsal – PŘEDÁM DÁL.

S pozdravem

Slávek

Zobrazení 1 výsledku
Vaše odpověď
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Jméno*
E-mail*
Web
Ověření
Potvrzuji, že nejsem robot a četl jsem Zásady ochrany osobních údajů
Top