Bojovnice - nemoc?

0
0

Dobrý den, poprosila bych o radu. Mam 1,5 roku samecka bojovnice. Posledni dny polehava v pisku nebo na rostlinach. Krmiva si nevsima. Vyplave obcas k hladine, ale opet se vrati ke dnu. Dala jsem ho z akvaria do sklenice, do ciste a teple vody, ale stav se nezmenil. Co je spatne? Predem dekuji za odpoved.

  • Veronika položil(a) dotaz před 8 měsíci
  • poslední úprava 7 měsíci
0
0

Dobrý den.

Verunko , bez pohledu na rybku neumím odpovědět , ani tipnout. Máte ji 1,5 roku , kdo ví , jak byla stará , když jste ji kupovala …… , jak pestře byla krmena ……. , v jakých podmínkách / i teplotě / žila ……… , atd…atd…….

Je to labyrintka , ty vyžadují i vlhké TEPLO nad ! hladinou ……… nemohlo se stát , že v tomto studeném období bylo její akvárečko vystaveno průvanu a nedošlo k nachlazení labyrintu ????
Múže být více příčin ……. , prosím přečtěte si starší odpovědi na toto téma = BYLO MU HODNĚ VĚNOVÁNO , pomožte si pomocným vyhledávačem a zkuste i odpovědi v ARCHIVU . O betách jsem vám napsal hodně .
Po závojnatkách je to snad nejopakovanější ryba.

Vidíte ……. , a dle tvrzení některých prodavačů v zoošopech je to “ tvrdá “ rybka pro začátečníky , která nepotřebuje ani vzduchování , ani topení , žere sušené …….. , pomalu “ nepotřebuje ani vodu “ ……. CHUDÁCI , TYHLE “ TEPLOMILKY “ , které se ve své domovině “ topí “ v drobném Ž I V É M ! krmení .
Zkuste si přečíst podmínky v jejich výskytech , budete překvapena ……… a možná přijdete i na to , co jste zanedbala a co by MOHLO být příčinou jejího dnešního stavu.

Rád bych pomohl , ale takhle “ na dálku “ fakt neumím. A kdo ví , jestli bych uměl i kdybych ji viděl. Máte JEDNU ,
pitva a mikroskopie nepřipadá v úvahu a některé neduhy nemusí být zvenku patrny……

S pozdravem

Slávek

Zobrazení 1 výsledku
Vaše odpověď
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Jméno*
E-mail*
Web
Ověření
Potvrzuji, že nejsem robot a četl jsem Zásady ochrany osobních údajů
Top