Biogel herbi

0
0

Dobrý den,
velmi mě zaujalo nové gelové krmivo, ale nikde jsem nenašla nutriční hodnoty. Bylo by vhodné krmivo Biogel herbi pro závojnatky? Kde bych ho mohla koupit a kolik přibližně stojí?
Děkuji Ilona

  • Ilona položil(a) dotaz před 1 rokem
  • poslední úprava 1 rokem
0
0

Dobrý den.

Paní / slečno Ilonko , uvedení Biogelu herbi na trh má “ na svědomí “ především požadavek zahraničních zákazníků. Jedná se o sypký produkt , v bal. á 1/4 l , / v malých sáčcích / ze kterého po přídavku vody akvaristou – dle návodu – vznikne gelovité krmení , které lze v kuličce či placičce přilípnout na sklo , kořen ….. , celkem na cokoli uznáte. Zbytek gelové hmoty uchováte v ledničce – až do zkrmení. Potom si zavodníte další sáček.
Každý výrobek je na etiketě opatřen nutričními hodnotami. Nejsem na firmě a přiznám , že hodnoty všech našich výrobků nedržím v hlavě , ale domnívám se , že bude docela “ našlápnutý “ ……. a pokud nedržíte vyloženě prošlechtěné variety závojnatek , docela bych to pustil z hlavy . Tato oploutvená prasátka jsou “ rychle trávící roury “ a s podobným produktem by jste brzy přišla na mizinu. Jistě – jako sem tam přilepšení – nic proti , ale určitě ne jako jedno z hlavních krmení.
Cenu 1/4 litru bych odhadnul ! do 200,- Kč , ale opět – nejsem v Dajaně. Co ale vím jistě , krmivo bylo požadováno velkými zahr. firmami a při jeho sestavování nebylo na ničem šetřeno , vše přírodní , velmi kvalitní.
Z mého pohledu velkoproducenta : jistě velmi pohodlné a vždy po ruce. Velmi snadná manipulace . Nic necedíte / např. plankton / , nic nestrouháte / např. “ paply na bázi hov. srdíčka / , na nic nemusí kapat voda / nitěnky /……. atd…atd….. , nalepíte to na přední sklo a máte nádhernou kontrolu zdravotního stavu ryb …….. a konečně nic s ním do akváka nepřivlečete.
Velkochovatel to jistě neocení , pro majitele jednoho akvária určitě atraktivní , dostanete do ryb produkty , které by jednotlivě špatně přijímaly – pokud vůbec. V malém množství a při trošce šikovnosti si tam dokážete i některé věci přidat / např. podporující vybarvení , tření , léčiva …… / .

Kde by jste jej mohla koupit …….. Na našem trhu nás zastupuje fi. JK ANIMALS / viz. odkazy / a zaváží drtivou většinu našich obchodů i část supermarketů . Na jejich objednávkách závisí dostupnost pro koncové zákazníky.
Pokud máte ve Vašem regionu ochotného vedoucího či majitele prodejny – při dalším závozu to máte na pultě.
Jinak viz. kontakty – ing. Pavel Stužka , obchoďák pro ČR – s důvěrou se obraťte , je hodný a ochotný.

S krmením závojnatek buďte opatrná : ne příliš proteinů a tuku. Hodně vlákniny . Preferoval jsem krmiva v vyšším podílem spiruliny a chlorelly / viz. produkty – akv. sladkovodní / . ROZHODNĚ se vyvarujte granulátům s vysokým obsahem protein / tuk = většinou přebalované “ rozkrmovačky “ pro LOSOSOVITÉ !!!! ryby . Metla !! většiny akvarijních ryb. Karasů , živorodek a většiny ryb dna URČITĚ .

Přeji úspěch a zdravý chov.

Slávek.

Zobrazení 1 výsledku
Vaše odpověď
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Jméno*
E-mail*
Web
Ověření
Potvrzuji, že nejsem robot a četl jsem Zásady ochrany osobních údajů
Top