artemie

0
0

dobry den,
mam takovy dotaz, v cem se lisi artemie hobby a profi? Vim ze hobby snad obsahuji i sul,jinak velikostne se daji prirovnat spise k drobnejsim jako je sanders, ci spise k vetsim jako je artemie Koral?Jeste jestli mi poradite z Vasi tedy firemni nabidky novych krmiv Legend,chtel bych nejaky granulky spise pro mensi tetry ale co vydrzi trosku dele plavat,dekuji za odpoved Petr

  • petr položil(a) dotaz před 2 roky
  • poslední úprava 2 roky
0
0

If you! need something new? Take a look at this website. Only there the choice of women for every desire and completely free! They are hardcore slaves, they will and want do anything you command !
http://gov.shortcm.li/kings1#O65

0
0

Dobrý den.

Neliší se velikostně , jsou to stejná vajíčka , není nejjemnější = což poznáte i na ceně. Mně vždy vyhovovaly , a pro potěry s malými ústy jsem první 2 dny překlenul Parameciem / labor. trepka / . Po 2 dnech vzaly larvičky / čerstvě nalíhnuté , protože velmi rychle rostou / naší artemie téměř všechny potírky všech druhů.
Na tomto druhu artemie jsem si hlavně cenil její léta stejné kvality a nemusel jsem se obávat “ překvapení šéfa kuchyně“ jak se to děje u rozvažovaných a stále se měnících nabízených druhů vajíček.
Osobně ji nepovažuji za špičku , to by měla podstatně ! jinou cenu , ale užíval jsem ji desítky let a byl jsem velmi spokojen. / jako u většiny případů – jde o to , jak se s tím naučíte pracovat. PODLE MNE – jde krmit všemi druhy vajíček = např. tibet. , čínskými , ruskými , …….atd….. , POKUD SE SLUŠNĚ LÍHNOU = JSOU DOBŘE OŠETŘENY dodavatelem , nejsou navlhlá ……atd……. . S velikostí čerstvých larviček si lze lehce poradit a začít s nimi krmit např. o 1 den později a potírky rozkrmit TREPKOU. / . Navíc to považuji za velmi rozumné – už kvůli vysoké nutriční hodnotě larviček a jejich velmi rychlému zozkladu v teplých vývojových vodách ……..

Moje doporučení : Hobby nechejte opravdu “ pionýrům a mladým alchymistům “ , sůl je hygroskopická , váže vzdušnou vlhkost , devastuje vajíčka ……. KUPUJTE POUZE *** PROFI *** .
Jestli nechcete riskovat , nebo nezkrmíte mnoho , kupujte si od Dajany maličká 100 ml baleníčka , po odplombování to mějte v ledničce / temnu , suchu a chladu / .

****** ART. NIKDY NEPŘEKRMTE !!!!! = a pokud , tak vše rychle nesežrané OKAMŽITĚ poodsávat , nebo alesp. šnečky , malé ancistry , lorinky , ……. = ti to SNAD doblafnou. ******
==========================================================================================

Hrozí tvorba velmi nepříjemného slanovodního nálevníka – těžko se jej pak zbavit.

GRANY :

Jsou to extrudy a svět požaduje klesavé. / u jezírkových naopak / .
Legentky jsou super – obs. moučky z hmyzu a ryby je milují a krásně po nich rostou , dospělci mají bohaté snůšky.
PLNĚ Vám SCHVALUJI.
Dokážete je chvíli udržet na hladině = pokud je na ni “ položíte “ = ne vhodíte z výšky . A ještě by to chtělo klidnou hladinu / např. na chvíli krmení vypnout filtraci či vzduchování. /
A i tak – na dně bych nechal nějaké “ vyžírače “ / sekavce , loriny , mřeny , corydorásky , sturisomky , šneky Ampulária , Marisa ……… ==== NENECHAT NIC HNÍT.

Miloval jsem taky grany typu tropigran = Microgram , Minigran , Tropigran, Discusgran .
JSOU ALE NUTRIČNĚ HODNĚ NAŠLAPANÉ ====== tzn. pro živorodky , ryby dna …….atd….. FAKT JEN PRO
“ DOKRMENÍ “ = a ve velmi malých množstvích.

……………../ …… ale např. z Tropigranu jsem udělal největšího disca , miloval jej a i když je pro velké druhy maličký , dovedli se toho nacpat a milovali jej. Mají ale jiný typ a chemismus trávení a jejich org. se umí s vysokými hodnotami těchto granů “ poprat “ . Molin , anc , corador. ……apod NE !!!!!! – tedy větším množstvím / .

Ani ty na hladině neudržíte dlouho = a pouze vhozené s citem , anebo krmit déle a postupně , až se hladinové nažerou. NEBO LEGEND ***** VLOČKY ****** .

S pozdravem

Slávek.

Zobrazení 2 výsledků
Vaše odpověď
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Jméno*
E-mail*
Web
Ověření
Potvrzuji, že nejsem robot a četl jsem Zásady ochrany osobních údajů
Top