как использовать средство

0
0

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, как пользоваться этим средством для очистки воды в аквариуме на 65 литров? Какой у него срок годности?

Obrázek
  • Светлана položil(a) dotaz před 3 týdny
  • poslední úprava 3 týdny
0
0

Спасибо.

0
0

Dobrý den Světlana.

Jedná se mikroporézní materiál , pohlcující dusíkaté látky . Jak sama vidíte , sáčky nejsou nijak velké , jsou určeny pro akvária dětí , tzn. menších velikostí. Vaše nádržka do této kategorie spadá , klidně s důvěrou použijte.

/ jsou chovatelé , kteří tento materiál používají jako DOČASNÉ dno – většinou v v zatížených odchovných nádržích – před novou obsádkou dno vyberou a používají do spodních vrstev květináčů domácích kytek , které velmi prosperují . Až nashromáždíte více sáčků = nevyhazujte je a alespoň jednou vyzkoušejte…….. /

Pokud jsem dobře porozuměl Vaší otázce / ruštinu jsem 30 let nepoužil / , na kapacitu sáčku neumím odpovědět a doba použitelnosti či spíše funkčnosti je úměrná HUSTOTĚ a druhům Vaší obsádky nádržky.
Domnívám se , že nejkratší doba účinku by byla v nádržce s živorodkami / xiphophorus / .
Pokud budete mít vodu NEUSTÁLE čistou , účinek sáčku poznáte těžko. Pokud se voda začne přikalovat , nebo jinak změní barvu a “ jiskru “ , vyměňte sáček , příp. 2 .

Dovolte ale jinou radu , dle mého VELMI DŮLEŽITOU : naučte se PRAVIDELNĚ !!! měřit testíky AMONIAK a pH.
==========================================================================================

Pokud tyto hodnoty udržíte “ na uzdě “ , budete pečovat o filtrační jednotku a nepřekrmíte – mělo by být dlouhodobě vše OK.

………………. / rusky jsem se odpovídat neodvážil a pokud jsem něco pochopil špatně , prosím , nechte si případný příští dotaz nebo doplnění dnešního přeložit do češtiny . Dík za pochopení ………. / .

S pěkným pozdravem

Slávek Filip

Zobrazení 2 výsledků
Vaše odpověď
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Jméno*
E-mail*
Web
Ověření
Potvrzuji, že nejsem robot a četl jsem Zásady ochrany osobních údajů
Top