0
0

Dobrý den,
nemáte prosím kontakt na někoho šikovného, kdo by vyrobil skříňku pod akvárium na míru, případně celý set včetně akvária. Děkuji za odpověď.

  • Ivan položil(a) dotaz před 1 rokem
  • poslední úprava 1 rokem
0
0

Dobrý den.

Váš dotaz zcela nechápu : existují celé sety / včetně kapotáže , podskříněk , s certifikovaným osvětlením …..atd …../ . Tak tedy – chcete se přizpůsobit danému prostoru v interieru ? je to otázka peněz a myslíte , že touto cestou ušetříte ? , máte určitý požadavek na obložení ? …………..
Nenapsal jste uvažované rozměry = předp. hmotnost , konstrukci Vaší podlahy , na níž bude stát ………atd …….
Toto vše / a více / by ovlivnilo moje úvahy , příp. rady. / osobně jsem v přízemí rod. domku – pro akvárko
300 x 50 x 60 cm betonoval 20cm základ , ocel. kostra stojanu 8 nohou , jekl 40/50mm ……….a ten mi potom kamarád stolař obložil . Komplikované dělené víko na panty , komplik světelný odražeč z nerezu , elektro rozvod
značky “ dodo “ ,………… no , fungovalo to 30 let , na to , že jsem to lepil sám , z 12 skla , veškerá manipulace ve dvou – až 5 lidech , štěrk jsem vozil kolečky ………. , prostě blbej nadšenec / .
Už jen z této pozice Vám radím , NELEZTE DO TOHO . Raději si připlaťte a pořiďte si komplet set , odpovídající co nejvíce Vaším rozměrům a požadavkům.
Pokud by to stále nebylo “ ono“ , VYPRAVTE SE PODÍVAT DO POLSKA. / co neseženu v ČR , určitě seženu v Polsku. To jsou opravdoví obchodníci ………. a uvidíte – i levnější /.

Pokud by se jednalo o větší rozměr – ocel je dnes předražená …….. , stolař také nebude vědět , co si za to říct , lamino bude vypadat blbě , masiv musí být náležitě suchý ……… , s elektro to taky nebude snadné ……… , BEZ ZÁRUKY ………atd…atd …… , jak jsem napsal – nešel bych do toho.

Stolaře mám , ale sám čekám na díru v zakázkách , určitě by to ani nepřijal ……. a to je jeden z nejlepších kámošů 40 let. RADÍM VÁM – DOBŘE TO ZVAŽTE ! Může vše trvat dlouho , můžete nadělat chyby , které Vás později budou štvát. / ……… v minulosti jsem se “ přiživoval “ lepením , zřizováním i osazováním akv. rybami i rostlinami , návrhy zahrad. rybníčků , KOI ……….. a tak jsem zažil spousty zádrhelů , epizod ………. , dobře vím o čem píšu a snažím se Vám dobře poradit.
Pokud nejste stejně šílený fanda , jako jsem byl já , nechcete přesně vyplnit daný prostor v interiéru , nemáte jasný požadavek na design ………. BĚŽTE DO SETU.

Přeji šťastnou volbu , rychlý průchod a příjemný výsledek Vaší snahy.

Slávek Filip

Zobrazení 1 výsledku
Vaše odpověď

Please first to submit.

Na Vaše dotazy odpovídá…

Ing. Bohuslav Filip

Ing. Bohuslav Filip

náš specialista na akvaristiku

tel.: 737 522 306
email: bohuslav.filip@gmail.com
skype: bohuslav.filip