premiová řada krmiv INSECT SUPERFOOD


Ve spolupráci s předními evropskými akvaristy, chovateli a veterináři jsme vytvořili komplexní recepturu, ve které jsou pečlivě vybrané druhy hmyzu a bezobratlých doplněné minerály, vitamíny a superpotravinami, od mladých výhonků kopřiv až po vlákninové extrakty stromů. Rybí moučku a obiloviny jsme naopak úplně vynechali, protože zatěžují trávící systém, čemuž jsme se samozřejmě chtěli vyvarovat.

Zdraví a především spokojenost vašich ryb  –  to je to, na čem nám záleží a v čem vidíme budoucnost. Pojďte ji tvořit společně s námi a dejte svým rybkám pocit, že jsou zpátky doma – v přírodě.

NĚKOLIK DRUHŮ HMYZU

BEZ RYBÍ MOUČKY

MULTIBIOTICKÝ ÚČINEK

UNIKÁTNÍ ROSTLINNÉ EXTRAKTY

ORGANICKÁ BARVIVA

BEZ OBILOVIN

10 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ INSECT SUPERFOOD

 

1. Krmíte tím, co rybky jí ve volné přírodě – hmyzem.
2. Tolik druhů hmyzu a dalších snadno stravitelných proteinů v žádném jiném krmivu na trhu nenajdete.
3. Výrazně komplexnější složení prospívá zdraví a vitalitě – Vaše rybky se tak dožívají vyššího věku.
4. Obsažený organický astaxanthin vybarví rybičky do krásy.
5. Krmivo ISF má multibiotický efekt, který efektivně vyladí trávící systém Vašich rybek.

6. Ušetříte. Inovativní receptura totiž zaručuje vyšší stravitelnost oproti „klasickým“ krmivům. Rybky stráví více živin z menšího objemu krmiva a vy tak šetříte s každou INSECT SUPERFOOD krabičkou.
7. Méně práce a starostí. Chutné krmení s lepší stravitelností = méně odpadu a výkalů. To znamená, že akvárium nemusíte čistit tak často.
8. Menší frekvence čistění akvária znamená také úsporu vody, přípravků pro testování a úpravu vody i léčiv. Ve stabilním prostředí jsou navíc rybky méně stresovány.
9. Celá receptura je založena na udržitelných a obnovitelných zdrojích. Společně tak chráníme přírodu a zmírňujeme neblahý dopad průmyslu na životní prostředí.
10. Vše vyrábí “zlaté české ručičky a hlavičky” v rodinné firmě s tradicí.

HMYZÍ (R)EVOLUCE – PROČ KRMIT HMYZEM?  • Přirozený zdroj potravy pro ryby.
  • Skvělý zdroj bílkovin a minerálů (železo, zinek, hořčík atd.).
  • Téměř stejný obsah bílkovin jako maso, ale méně tuku a kalorií.
  • Podpora imunitního systému.
  • Vysoký obsah chitinu, který je fantastickým zdrojem nerozpustné vlákniny – ta zvyšuje stravitelnost a příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru.
  • Obrovská výhoda hmyzu je jeho rychlý růst a snadná reprodukce na zemědělském či potravinářském odpadu, což přispívá k celkové udržitelnosti životního prostředí.

VE SPOJENÍ S PŘÍRODOU


Amazonka, nejvodnatější a nejdelší řeka na Zemi, protéká Amazonským pralesem a většina rybiček ve Vašem akváriu má pravděpodobně původ právě zde – v Amazonii, v nádherném tropickém deštném lese, kterému se přezdívá také “zelené plíce světa”. Ten se rozkládá na území Jižní Ameriky a je to naprosto unikátní místo, které doslova tepe životem a je definicí slova “příroda”.

Kromě několika tisíců druhů rostlin, přičemž spousta dalších teprve čeká na své objevení, zde žije také přes 10 000 druhů savců, plazů a ptáků a v neposlední řadě také přes dva miliony druhů hmyzu. V řece Amazonce najdete zhruba 2 000 druhů sladkovodních ryb. Ty jsou, stejně jako rybičky ve vašem akváriu, zvyklé se tímto hmyzem a jeho larvami živit. Přesně z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyrobit pro Vaše rybky krmivo, které je v maximálním souladu s jejich přirozeným prostředím a přírodou.

Představte si nádherný voňavý prales, po kterém pobíhají jaguáři, na sluníčku se vyhřívají kajmani, z vody občas vykoukne ocas anakondy, která proplouvá kolem leknínů posetých žabkami, mezi obrovskými a dokonale zelenými stromy létají úžasně zbarvení ptáci, motýli a vážky, všude kvetou různobarevné orchideje a sytě rudé bromélie, opičky skáčou z liány na liánu, komáři a nespočet druhů dalšího hmyzu poletuje nad hladinou řeky a rybky si na nich a jejich larvách pochutnávají kdykoli dostanou hlad.

Zní to jako pohádka, že? A co když Vám slíbíme, že přesně takto se budou cítit rybičky ve vašem akváriu, když jim dopřejete naše nové INSECT SUPERFOOD krmivo?

PRODUKTY ŘADY INSECT SUPERFOOD

Tropical flakes
Tropical pellets
Betta pellets
Coldwater flakes
Coldwater pellets
Pond pellets
Vegetable flakes
Vegetable wafers
KOI sticks

Výhradní distributor www.jkanimals.cz

 

[/one_full]

Zapojte se do naší soutěže „SKENUJ &VYHRAJ“ S INSECT SUPERFOOD. Jak na to?

Napište nám, co Vás na něm nejvíce zaujalo. Záleží nám na Vás i na Vašem názoru a moc se těšíme na všechny odpovědi 🙂 Každý měsíc vyhrají dva z vás:

* Autor s nejoriginálnější odpovědí, vybraný porotou složenou z týmu DAJANA PET.
* Autor náhodně vylosované odpovědi.

Oba obdrží poukázku na nákup produktů v e-shopu JK ANIMALS (exkluzivní distributor krmiv DAJANA PET pro ČR a SR) ve výši 3.000 Kč a k tomu balíček produktů z řady INSECT SUPERFOOD v hodnotě dalších 500 Kč.

Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Kompletní pravidla najdete na http://dajanapet.cz/cz/pravidla.pdf

[/one_full]
Top