Superprémiová přírodní krmiva WORMS

 

Jedna z prvních věcí, která člověka napadne, když se řekne „přirozená potrava ryb“, je bezesporu hmyz. A je tomu skutečně tak. Hmyz ve všech podobách je pro ryby velmi významným zdrojem potravy. I z toho důvodu se na vysokém podílu hmyzu zakládají receptury našich krmiv řady WORMS.

A konkrétně jaký hmyz, že je pro ryby nejatraktivnější? Jsou to přece červi. Vždyť právě na ně rybáři odpradávna úspěšně ryby chytají. Pro ryby jsou totiž červi nejen vítanou pochoutkou, ale hlavně cenným a zcela přirozeným zdrojem živin. Proč je tedy rybám nedopřát?

 

Pro Vaše ryby chceme jen to nejlepší, a právě proto Vám nyní představujeme naši horkou novinku: WORMS TROPICAL PELLETS a WORMS TROPICAL FLAKES.

Do krmiv WORMS používáme moučku z moučných červů, která má vysoký podíl bílkovin (45 %) a nízký obsah sacharidů, které ve větší míře nejsou pro ryby příliš vhodné. Zároveň obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin, které jsou pro zdraví Vašich akvarijních ryb nezbytné. Moučka z moučných červů je zdravým a udržitelným zdrojem vysoce kvalitních živin, které mají skvělou stravitelnost. Kromě toho se v produktech vyskytují i další druhy červů: žížaly, larvy bource morušového a komáří larvy. Dohromady dělají krmiva super-chutná a atraktivní pro Vaše ryby. Na druhou stranu výrazně napomáhají při reprodukci ryb.

Ať už Vaše ryby v akváriu preferují vločky či granule, z naší nabídky nových krmiv si jistě vyberou. Vločky i granule jsme speciálně navrhli tak, aby byly ve vodě déle stabilní a nerozpadaly se. To je jeden ze základních předpokladů pro to, aby krmivo nenarušovalo biologický systém v akváriu, který je velice citlivý na rozklad organických látek. Díky lehké stravitelnosti a vysoké využitelnosti živin je zároveň významně omezena tvorba škodlivých dusíkatých látek.

Nejen v akvaristice se používá s nadsázkou rčení, že pro rybu je nejlepší potrava zase ryba. I na to jsme mysleli, a proto je pro všechny receptury řady krmiv WORMS typické, že obsahují též vysoký podíl sleďové moučky. Ta je nejen jednoduše stravitelná, ale také je pro ryby dokonalým chuťovým lákadlem.

Další zcela přirozenou součástí potravy nejen býložravých ryb je rostlinná potrava, a zvláště pak řasy. Ty rybám doplňují důležité živiny, jako jsou vitamíny a minerály. Do našich krmiv přidáváme mořskou řasu kelp. Ta je bohatá na jód, vitamíny sk. B a chlorofyl. Chlorofyl je výborným antioxidantem, napomáhá zdravé stavbě kostí, podporuje hojení ran a krvetvorbu.

Při výběru komponentů pro tuto superprémiovou řadu krmiv jsme vycházeli výhradně z přírodních surovin, a proto v těchto krmivech nenaleznete ani jedno umělé barvivo či konzervant.

A protože jsme si vědomi, že není ryba jako ryba, navrhli jsme receptury nejen pro ryby v přírodních formách, ale také pro chovatelské podoby karasů a jejich variet, závojnatek. Právě ony jsou pověstné tím, že mají potíže s trávením, a proto je nezbytné těmto rybám dopřát krmivo, které v maximální míře omezuje vznik nestravitelných látek. Pro tyto ryby jsme tak přímo na míru vytvořili krmiva WORMS GOLDFISH PELLETS a WORMS GOLDFISH FLAKES. Ty obsahují snížené množství tuku a tím tak omezují riziko nadbytečného ztučňování, které je pro tyto ryby častým problémem.

S unikátními recepturami kompletních krmiv DAJANA WORMS v kombinaci s ostatními krmivy značky DAJANA máte jedinečnou příležitost blíže nahlédnout do tajů přírody a přiblížit tak Vašim rybám jídelníček s co možná nejpřirozenějším složením.

 

4.33/5 (6)

Ohodnoťe, prosím, článek

Podobné články

GUPPY PELLETS SOFT

Paví očka jsou i přes svou velikost v akváriu jedny z nejvýraznějších rybek. Aby byly zbarveny...

Liquid Carbon CO2

HNOJIVO AKVARIJNÍCH ROSTLIN SE SILNÝM ÚČINKEM PROTI ŘASÁM… Produkt který pomůže Vašim rostlinám být...

Vítejte u nás!

Krátké představení naší firmy a výrobních prostor. Nejvyššími standardy výroby na potravinářské úrovni a...

2 komentáře

Napiš komentář

Napsat komentář

Váš email nebude publikován.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top