GUPPY PELLETS SOFT

Paví očka jsou i přes svou velikost v akváriu jedny z nejvýraznějších rybek. Aby byly zbarveny co nejvýrazněji a zároveň byly zdravé, je třeba jim dopřát vhodné krmivo se správným složením. GUPPY PELLETS SOFT obsahuje maso sledě a mycoprotein, které jsou bohaté na lehce stravitelné bílkoviny. Díky obsahu krillu v tomto krmivu je perfektní vybarvení vašich pavích oček zaručeno.

Šlechtění barevných mutací pavích oček stále postupuje vpřed, ale bohužel na úkor imunity, takže v současnosti nejsou tolik odolné, jak tomu bylo dříve.

Proto jsme se při vývoji této jedinečné receptury zaměřili hlavně na podporu zdraví ryb. Česnek má silné antibakteriální a protiplísňové účinky a podporuje tak výbornou imunitu vašich ryb.

V kombinaci se spirulinou, která má antivirové a detoxikační účinky je GUPPY PELLETS SOFT perfektním krmivem pro udržení zdraví pavích oček. Mycoprotein obsahuje velké množství nukleotidů a aminokyselin, které jsou nezbytné pro správnou funkci metabolismu a imunitního systému. Měkké pelety jsou rybami lépe přijímány, než běžné granulované krmiva a mycoprotein s česnekem jsou navíc výbornými chuťovými atraktanty.

 

GUPPY PELLETS SOFT žádné paví očko neodolá!

 

 

Ještě nehodnoceno

Ohodnoťe, prosím, článek

Napiš komentář

Napsat komentář

Váš email nebude publikován.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Podobné články

Liquid Carbon CO2

HNOJIVO AKVARIJNÍCH ROSTLIN SE SILNÝM ÚČINKEM PROTI ŘASÁM… Produkt který pomůže Vašim rostlinám být...

Vítejte u nás!

Krátké představení naší firmy a výrobních prostor. Nejvyššími standardy výroby na potravinářské úrovni a...
Top