GUPPY PELLETS SOFT

Paví očka jsou i přes svou velikost v akváriu jedny z nejvýraznějších rybek. Aby byly zbarveny co nejvýrazněji a zároveň byly zdravé, je třeba jim dopřát vhodné krmivo se správným složením. GUPPY PELLETS SOFT obsahuje maso sledě a mycoprotein, které jsou bohaté na lehce stravitelné bílkoviny. Díky obsahu krillu v tomto krmivu je perfektní vybarvení vašich pavích oček zaručeno.

Šlechtění barevných mutací pavích oček stále postupuje vpřed, ale bohužel na úkor imunity, takže v současnosti nejsou tolik odolné, jak tomu bylo dříve.

Proto jsme se při vývoji této jedinečné receptury zaměřili hlavně na podporu zdraví ryb. Česnek má silné antibakteriální a protiplísňové účinky a podporuje tak výbornou imunitu vašich ryb.

V kombinaci se spirulinou, která má antivirové a detoxikační účinky je GUPPY PELLETS SOFT perfektním krmivem pro udržení zdraví pavích oček. Mycoprotein obsahuje velké množství nukleotidů a aminokyselin, které jsou nezbytné pro správnou funkci metabolismu a imunitního systému. Měkké pelety jsou rybami lépe přijímány, než běžné granulované krmiva a mycoprotein s česnekem jsou navíc výbornými chuťovými atraktanty.

 

GUPPY PELLETS SOFT žádné paví očko neodolá!

 

 

Ještě nehodnoceno

Ohodnoťe, prosím, článek

Podobné články

Liquid Carbon CO2

HNOJIVO AKVARIJNÍCH ROSTLIN SE SILNÝM ÚČINKEM PROTI ŘASÁM… Produkt který pomůže Vašim rostlinám být...

Vítejte u nás!

Krátké představení naší firmy a výrobních prostor. Nejvyššími standardy výroby na potravinářské úrovni a...

Napiš komentář

Napsat komentář

Váš email nebude publikován.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top