BioGel Herbi  – kreativní způsob krmení

Snad každý chovatel chce dopřát svým mazlíčkům jen to nejlepší a někdy uvažoval nad tím, jaké by to bylo vyrobit kvalitní krmivo svým miláčkům doma. Pokud patříte mezi tyto chovatele i Vy, přesně pro Vás jsme vytvořili krmiva BioGel Herbi a BioGel Omni.

Nebudete k tomu potřebovat žádné nádobí a Vaše ruce (a hlavně kuchyň ?) zůstanou čisté.

BioGel Herbi

BioGel Herbi je kompletní krmivo ve formě samolepící pasty pro všechny sladkovodní a mořské akvarijní ryby a bezobratlé, kteří vyžadují zvýšený podíl rostlinné složky v potravě. Receptura nové generace je složena z prvotřídních rostlinných složek jako spirulina, mořská řasa, vojtěška a chlorela, které jsou bohaté na prospěšné minerály a látky důležité pro zdravý chod tělesných orgánů a je doplněna o prvotřídní proteiny získané z hmyzu. Spolu s dalšími složkami této přírodní receptury zajišťuje krmivo správnou regeneraci organismu, silnou imunitu a krásné vybarvení Vašich rybek.

 

A JAK NA TO?

Lepivou pastu vytvoříte jednoduše tak, že nalijete odměřené množství vody do sáčku s BioGelem, ten pečlivě uzavřete a celý obsah sáčku cca 1-2 minuty promačkáte prsty. Bude-li Vám připadat, že je výsledná pasta příliš tuhá, je možno pár kapek vody přidat.

Krmení s BioGelem je velmi jednoduché: Odeberte požadované množství vzniklé pasty pro Vaše rybky a jednoduše nalepíte na sklo, kořeny, kameny…  Pro 4-5 středně velkých akvarijních ryb (např. mečovky, skaláry…) je dostačující krmná dávka cca 0,5 cm velká kulička BioGelu.

A co se zbytkem krmiva? Zbylé krmivo v zipovém sáčku uzavřete a skladujte v lednici. Takto skladovaný BioGel vydrží až 14 dní.

Složení: Spirulina, mořská řasa, sušené larvy hmyzu, pivovarské kvasnice, mycoprotein, výrobky z obilovin, vojtěška, česnek, chlorela.